Sport

Drita synon të shkaktoj befasi sonte ndaj Feyenoordit

0
drita-synon-te-shkaktoj-befasi-sonte-ndaj-feyenoordit

Drita dhe Feyenoordi përballen sonte nga ora 21:00 në kuadër të Ligës së Konferencës, transmeton lajmi.net.

Skuadra e Dritës eliminoi Deçiqin në raundin e parë dhe synon të shkaktoj befasi edhe në raundin e dytë.

Në anën tjetër gjiganti holandez pret që të kalojë në raundin e tjetër pa shumë probleme, duke marrë parasysh përvojën që ka në krahasim me skuadrën kosovare.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” me 30 përqind kapacitet të tifozëve. /Lajmi.net/

Lexo të tjera