Lajme

Dritan Abazoviq infektohet me Covid-19

0

Lideri i Nismës Qytetare URA, Dritan Abazovic, ka konfirmuar se sot ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Abazovic përmes një postimi në Tëitter, tha se është mirë me shëndet dhe se është futur në vetizolim.

Lexo Edhe:

Franca regjistron mbi 38 mijë raste të reja me Covid-19 në 24 orë

”Pas testit që e kam bërë sot, kam rezultuar pozitiv me koronavirus. Gjendja ime është e mirë dhe unë ndodhem në vetizolim. Mbani maskat dhe distancën”, ka shkruar ai./Express

 

 

 

Lexo të tjera