Sport

Dritës i lëndohet një nga lojtarët kryesor para ndeshjes me Legian

0
drites-i-lendohet-nje-nga-lojtaret-kryesor-para-ndeshjes-me-legian

Drita ka konfirmuar që kapiteni Ardian Limani ka pësuar një lëndim dhe është në dyshim për ndeshjen.

Njoftimi i klubit:

“Klubi jone sonte ka mbyllur diten e katert te pergaditjeve para nisjes per ne Varshave te Polonise.

Ekipi neser do te udhetoje e kompletuar nga Tirana dhe ne forme te mire fizike, ne perjashtim te kapitenit Ard Limani i cili stervitjen e fundit mori nje lendim te lehte dhe do te vendoset ne stervitjen e fundit ne Varshave se a do te jete i gatshem per ndeshje.

Klubi falenderon shume presidentin e ekipit te Skenderbeut dhe Tropikal Resort z. Ardian Takaj per kushtet e ofruara per pune dhe per korrektesin“. /Lajmi.net/  

Lexo të tjera