Rozë

Dua Lipa bëhet nostalgjike, ndan pamje nga koha kur zgjohej për lindjen e diellit

0
dua-lipa-behet-nostalgjike,-ndan-pamje-nga-koha-kur-zgjohej-per-lindjen-e-diellit

Dua Lipa është njëra ndër femrat shqiptare më të suksesshme të momentit si në botën e muzikës po ashtu edhe në atë të biznesit, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe apo video të ndryshme nga karriera dhe jeta e përditshme.

Së fundmi Dua hyri në Instagram për të publikuar disa nga momentet më të preferuara të saja.

Këngëtarja u shpreh se i mungon koha kur zgjohej të shikonte lindjen e diellit me miqtë dhe familjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Posti i saj në Instagram u pëlqye miliona herë dhe u mbush me komente pozitive nga fansat e saj./Lajmi.net/

Lexo të tjera