Rozë

Dua Lipa ia përshtat pandemisë COVID-19 versionin e ri të “New Rules”

0
dua-lipa-ia-pershtat-pandemise-covid-19-versionin-e-ri-te-“new-rules”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, në Instagram ka publikuar disa imazhe ku shihet e veshur me një fustan të shkurtër, që promovon paraqitjen e saj në emisionin “Late Late Show”, shkruan lajmi.net.

Ajo tregon se ka shpikur disa ‘rregulla të reja’ sa i përket takimeve dhe lidhjeve gjatë kohës së pandemisë.

 

Në postim ajo thotë se ka përditësuar vargjet e këngës “New Rules” duke i përshtatur ato me situatën në të cilën gjendemi tani.

Performanca e saj, gjithashtu është shpëndarë në kanalin Youtube. /Lajmi.net/

Lexo të tjera