Rozë

Dua Lipa ndan pamje nga provat e fundit para “Studio 2054”

0
dua-lipa-ndan-pamje-nga-provat-e-fundit-para-“studio-2054”

Performanca magjike e këngëtares Dua Lipa, Studio 2054 do të transmetohet ‘live’ dhe ‘online’ edhe në Kosovë këtë të premte, më 27 nëntor 2020, me fillim prej ora 21:30, në LIVENow, shkruan lajmi.net.

Siç u bë e ditur artistja shqiptare, mysafirë të spektaklit do të jenë edhe yjet e mëdhenj të muzikës botërore si: Kylie Miogue, Miley Cyrus, J Balvin dhe shumë emra të tjerë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Derisa ka mbetur vetëm edhe një ditë, Dua ka treguar nëpërmjet një postimi se gjithçka është gati. Ajo ka publikuar foto nga provat dhe duket tejet e përkushtuar si zakonisht.

“Shumë afër”, ka shkruar Dua pranë postimit të bërë në Instagram./Lajmi.net/

Lexo të tjera