Rozë

Dua Lipa shfaqet tejet joshëse nga prapaskenat e klipit të ri

0
dua-lipa-shfaqet-tejet-joshese-nga-prapaskenat-e-klipit-te-ri

Dua Lipa gjatë ditës së sotme publikoi projektin e ri muzikor, të cilin këtë herë e sjell në duet me DaBaby, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Levitating”, ndërsa dy artistët ia shoqëruan edhe videoklipin, të cilin e kanë realizuar me TikTok.

Së fundi, ishte Dua ajo e cila ka shkëputur disa fotografi nga prapaskenat e klipit, ku shfaqet shumë atraktive me fustan transparent.

“Në prapaskena 🖤 realizuar nga @laleekley në këtë ditë magjike! Shumë e ngazëllyer dhe e lumtur, “Levitating” me DaBaby vshtë publikuar”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera