Rozë

Dua shijon mbrëmjen me të dashurin në Nju Jork, fotografohen duke u puthur

0
dua-shijon-mbremjen-me-te-dashurin-ne-nju-jork,-fotografohen-duke-u-puthur

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid, janë një ndër çiftet e shumë komentuara së fundmi, shkruan lajmi.net.

Ata po kalojnë çaste të këndshme së bashku dhe së fundmi e kanë pasur një mbrëmje romantike në Nju Jork.

Paparacët dyshen i kanë fotografuar duke u puthur. Duhet të theksojmë se Dua ishte e veshur me shumë stil ndërsa një detaj nuk u iku fansave.

Duas i shihen të brendshmet e zeza nga veshja që kishte zgjedhur./Lajmi.net/

Lexo të tjera