Rozë

Duda Balje i bën “konkurrencë” të bijës në këtë fotografi

0
duda-balje-i-ben-“konkurrence”-te-bijes-ne-kete-fotografi

Duda Balje komentohet në media rozë për dukjen e saj e cila merr vëmendje me veshjen, shkruan lajmi.net.

Edhe së fundi ka publikuar një imazh pranë vajzës të cilat po duken si dy shoqe, simpatike dhe joshëse.

Siç shihet në imazh kanë përdorur edhe filtër për ta shfaqur më të pastër foton megjithatë po duken bukur.

Ndryshe, Duda Balje në këto zgjedhje nuk ka arritur të fitoi votat për deputete në Kuvendin e  Kosovës./Lajmi.net/

Lexo të tjera