Rozë

Duket se Enca ka probleme me meshkujt

0
duket-se-enca-ka-probleme-me-meshkujt

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, duket se ka problem me meshkujt, shkruan lajmi.net.

Të paktën e tillë duket në disa prej deklaratave që jep në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Këtë problem, ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në këtë rrjet social dhe e ka ilustruar në mënyrën më epike me foto. Këngëtarja shfaqet duke përqafuar jastëkun, që në këtë moment simbolizon “meshkujt që nuk e meritojnë dashurinë e saj”.

Në anën tjetër këngëtarja vazhdon me publikimin e fotove provokuese dhe ngacmon keq imagjinatën e ndjekësve në rrjete sociale.

Ajo duket tejet seksi në pothuajse çdo imazh që publikon./Lajmi.net/

Lexo të tjera