Sport

Dy ndeshje luhen sot në Superligën e Kosovës – vëmendja te derbi i Drenicës

0
dy-ndeshje-luhen-sot-ne-superligen-e-kosoves-–-vemendja-te-derbi-i-drenices

Vëmendja kryesore në ditën e sotme të SLK shkon në rrafshin e Drenicës, ku në Drenas, Feronikeli bën nikoqirin për Drenicën, shkruan lajmi.net.

Skuadra e Feronikelit e ka nisur më mirë sezonin dhe pasur parasysh avantazhin për tri pikët, shihet favorite e lehtë për tri pikët.

Ndeshja mes këtyre dy skuadrave do të luhet me fillim nga ora 16:00.

Në të njëjtin orar, në Mitrovicë zhvillohet ndeshja mes Trepçës ’89 dhe Llapit. /Lajmi.net/

Lexo të tjera