Bota

Dy pastrues të dritareve në Nju Jork mbetën të varur për orë të tëra në ajër

0
dy-pastrues-te-dritareve-ne-nju-jork-mbeten-te-varur-per-ore-te-tera-ne-ajer

Incidenti ndodhi në Lower Manhattan ku dy burra mbetën të varur për orë të tëra pasi u ra platforma kur po pastronin dritaret, transmeton lajmi.net.

The men were left dangling on the 20th floor of the skyscraper

Në këtë skenë dramatike, shihen pastruesit duke u munduar që bëjnë një zgjidhje në katin e 20-të. Platforma kishte rënë në një pjesë dhe po mbahej në një pjesë shumë të vogël.

NYFD arrived on the scene to launch a rescue mission

Punëtorët emergjent shkojnë për ndihmë që ti shpëtojnë nga rënia prej një lartësie shumë të madhe. Pas ndihmës të dy punëtorët shpëtuan dhe nuk pësuan lëndime serioze. /Lajmi.net/

Several rescue workers joined in the mission to pull the men back to safety

Lexo të tjera