Rozë

Dyshohej për ndarje nga Fero, postimi i fundit nga Arbenita konfirmon gjithçka

0
dyshohej-per-ndarje-nga-fero,-postimi-i-fundit-nga-arbenita-konfirmon-gjithcka

Kohët e fundit ka thashetheme se reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë ndarë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo duket se kjo nuk është e vërtetë, duke marrë konfirmim nga vet Arbenita nëpërmjet publikimit të një Instastory.

Këtë gjë Arbenita e ka bërë të ditur edhe më herët në një intervistë ku përmend të dashurin e saj po nuk thotë emër.

Kjo Instastory pa dyshim që bën të ditur se çifti janë të lumtur pranë njëri tjetrit./Lajmi.net/

Lexo të tjera