Lajme

Dyshohet se dhunoi dhe sulmoi seksualisht një femër në Skënderaj dhe Mitrovicë, arrestohet një person

0

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës është raportuar edhe për dhunime dhe sulme seksuale.

Lidhur me rastin në fjalë është arrestuar i dyshuari, transmeton IndeksOnline.

“DHUNIM & SULM SEKSUAL

Skenderaj, Mitrovicë shtator-tetor -2020-NN. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar nën dyshimin se i njëjti e ka dhunuar seksualisht viktimën femër kosovare. Viktima është dërguar në IML ndërsa i dyshuari pas intervistimit  me vendim të prokurorit është ndaluar për 48-orë.”, njofton Policia e Kosovës. /IndeksOnline/

Lexo të tjera