Lajme

Dyshohet se një femër është rrëmbyer në Pejë

0
dyshohet-se-nje-femer-eshte-rrembyer-ne-peje

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës të cilët kanë thënë se viktima është marrë nga dy persona dhe është future në një makinë e cila është larguar në drejtim të panjohur, shkruan lajmi.net.

”Rreth orës 12:30 minuta një femër me afërsi të shkollës së mesme të ulët Smajl Hajdari në Peje, është marrë nga dy persona dhe është futur në një makinë e cila është larguar në drejtim të panjohur”, kanë thënë nga Policia e Kosovës.

Detaje të tjerë nuk dihen. /Lajmi.net/

Lexo të tjera