Uncategorized

“E ardhmja dhe e tashmja është gruaja”, kjo këngëtare i gëzohet postit të ri të Vjosa Osmanit

0

Me të marrë konfirmimin e aktakuzës nga Gjykata Speciale, ish-presidenti Hashim Thaçi ka dhënë dorëheqje nga ky funksion, shkruan lajmi.net.

Sipas kushtetutës, posti i presidentit i takon kryeparlamentarit, në këtë rast Vjosa Osmanit, e cila edhe zyrtarisht e mori sot këtë detyrë.

E këtij fakti i është gëzuar këngëtarja Linda Halimi, e cila e shprehu gëzimin publikisht përmes një postimi.

“E ardhmja dhe e tashmja- është gruaja. Përshëndetje zonja Presidente”, ka shkruar këngëtarja.

Kujtojmë se Linda Halimi së fundi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt. /Lajmi.net/

Lexo të tjera