Rozë

E dashura e Leonardo DiCaprios mahnit me fizikun në foton nga plazhi

0
e-dashura-e-leonardo-dicaprios-mahnit-me-fizikun-ne-foton-nga-plazhi

Camila Morrone duket mahnitëse teksa tregon se dashuria për surfing e mban trupin e saj të tonifikuar, shkruan The Sun, transmeton lajmi.net.

Modelja dhe aktorja amerikane, 23 vjeçe, tash e një kohë është në lidhje dashurie me yllin e Hollywood-it, Leonardo DiCaprio, 46 vjeç.

Dyshja u panë duke shijuar kohë së bashku në plazhet e Malibusë, Kaliforni, këtë javë.

Leo dukej i lumtur teksa soditse rrethit, ndërsa e dashura e tij shijoi notin në dallgë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera