Rozë

E dashura e Robin Krasniqit tregon fizikun perfekt në bikini nga pushimet luksoze

0
e-dashura-e-robin-krasniqit-tregon-fizikun-perfekt-ne-bikini-nga-pushimet-luksoze

Së fundi, është duke shijuar disa ditë pushimi teksa nuk po mungojnë edhe pozat në të cilat e paraqet figurën e saj trupore, shkruan lajmi.net.

Sapo ka publikuar fotografi në bikini me ngjyrë të kaltër nga një jaht luksoz bashkë me disa të afërm të familjes së saj.

Heidi pozat në bikini i ka kombinuar me një palë syze mbrojtëse ndaj diellit dhe flokët e kapura në pjesën e sipërme të kokës.

Ndryshe, modelja bashkë me boksierin Robin Krasniqin kishin përfunduar lidhjen e tyre mirëpo pas një kohe dyshja i janë rikthyer sërish njëri-tjetrit edhe pse janë të rezervuar me imazhe në media, ende nuk janë shfaqur pranë njëri-tjetrit.

Theksojmë se, ajo që aludoi për rikthimin e tyre ishte urimi i Heidit për Robinin në fitoren e tij duke marrë titullin e kampionit./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_)

 

Lexo të tjera