Sport

“E dinim që na duheshin 2 fitore për të kapur vendin e parë”, Hysaj: Ja kush e bëri diferencën

0
“e-dinim-qe-na-duheshin-2-fitore-per-te-kapur-vendin-e-pare”,-hysaj:-ja-kush-e-beri-diferencen

Në prononcimin pas këtij triumfi, mbrojtësi shkodran u shpreh:

“Rëndësi ka që fituam ndeshje dhe treguam që ishim skuadër kompakte. Diferencën e bëri grupi, që sakrifikoi shumë. Ajo ishte arma më e rëndësishme. E kemi ditur që në fillim që do na duheshin 2 fitore për të kapur vendin e parë. Të rikuperojmë sa më shpejt dhe të japim më të mirën në ndeshjen e ardhshme ndaj Bjellorusisë”, u shpreh Hysaj. /Lajmi.net/

Lexo të tjera