Rozë

“E gëzofsh Antonelën, unë heq dorë prej saj”

0
“e-gezofsh-antonelen,-une-heq-dore-prej-saj”

Ditë më parë ka ndodhur takimi i Rinianit mes Antonelës edhe pse kishe momente të bukura në programin e sotëm ka ndodhur një krisje mes tyre, shkruan lajmi.net.

Pas takimit të Antonelës me Blerimin, Riniani tha se ia fal Antonelën sepse nuk dëshiron asgjë me të aq më pak një lidhje dashurie.

Lexo edhe:

Mevlani i mbyll gojën Antonelës: Kur unë flas qepe gojën

Ai e akuzoi Antonelën se po luan lojëra dhe kështu dëshiron t’i jap fund njohjes me të gjë që të cilën e pranoi edhe Antonela.

Ndryshe, Mevlani, Blerimi dhe Riniani kishin disa perpalsje me Antonelën sonte në program teksa Mevlani iu drejtua ta qepte gojën./Lajmi.net/

Lexo të tjera