Uncategorized

“E humbur dhe nuk më nevojitesh të më gjesh”, Demi Rose ‘ngrit’ temperaturat me foton e fundit

0

Demi Rose po u tregon ende fansave se për të vera nuk ka mbaruar, teksa sjell fotografi të shumta nga bregdeti, shkruan lajmi.net.

Së fundi, bukuroshja ka publikuar një imazh me bikini, të cilat ishin shumë të vogla për përmasat e saj.

Ajo ia ktheu të pasmet kamerës dhe provokoi edhe një herë fansat me foton e shkrepur në Soneva Jani.

 

View this post on Instagram

 

Lost and I don’t need you to find me 💕

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

“I humbur dhe nuk më nevojitesh të më gjesh💕”, ka shkruar ajo. 

Ndryshe, Demi Rose ndiqet nga më shumë se 15 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

From Dusk to Dawn 🌄 @prettylittlething

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Lexo të tjera