Rozë

“E ke yllin në ballë”, Romeo krenar me Jonidën

0
“e-ke-yllin-ne-balle”,-romeo-krenar-me-joniden

Një çift shumë i komentuar në shoubizin shqiptar është edhe Jonida Maliqi dhe partneri i saj, Romeo Veshaj, shkruan lajmi.net.

Dyshja e kanë konfirmuar lidhjen para disa muajsh, ndërsa tani nuk i kursejnë fotografitë e dedikimet për njëri-tjetrin.

Së fundi, Romeo publikoi një video të Jonidës, me të cilën ajo kishte paralajmëruar diçka të re për publikun.

Ndërsa, partneri shprehet tejet krenar për të, duke shkruar “E ke yllin ne balle”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera