Sport

E konfirmon Solksjaer: Martial ndoshta ka humbur sezonin

0
e-konfirmon-solksjaer:-martial-ndoshta-ka-humbur-sezonin

Francezi pësoi lëndim derisa përfaqësonte Kombëtaren, përcjellë lajmi.net.

Solskjaer ka konfirmuar që Martial ka pësuar lëndim në gju dhe do jetë jashtë fushës për disa javë.

“Ai ka pësuar lëndim në gju me Francën. Duket se do jetë jashtë fushës për disa javë”.

“Shpresojmë që ai të rikthehet para fundit të edicionit, por nuk jemi të sigurt”, tha ai.

Ndërkohë, Unitedi momentalisht është duke u mposhtur nga Brighton./Lajmi.net/

Lexo të tjera