Fun

E mbulon trupin me tatuazhe, përfshirë edhe organin gjenital

0
e-mbulon-trupin-me-tatuazhe,-perfshire-edhe-organin-gjenital

Victor Hugo Peralta Rodriguez, 50-vjeçar, i referohet vetës si “përbindëshi i bukur” që ka ngjyrë gati në çdo pjesë të trupit, përfshirë kapakët e syve dhe organin gjenital, transmeton lajmi.net.

He has even had his eyeball tattooed and the tip of his penis

“Përbindëshi i bukur” ka bërë një modifikim të madh të trupit, të mbuluar me ngjyrë nga tatuazhet e shumta. Ai ka punuar me tatuazhe për 26 vite në Argjentinë, ku edhe jeton.

Victor has been working as a tattoo artist for 26 years

Tatuazhi i parë ishte në moshën 13-vjeçare. Që atëherë ka filluar të mbush tërë trupin, që tani përfshijnë 95%.

Ai ka bërë tatuazhe në pjesët më të ndjeshme të trupit si gjuha, kapakët e syve dhe organi gjenital. Gjithashtu ka dhëmbë të metalit dhe gjuhën të ndarë në dy pjesë. /Lajmi.net/

Lexo të tjera