Rozë

E papritur: Andi i “Përputhen” refuzon të vazhdoj pjesmarrjen në program, ja çka thotë Tea

0
e-papritur:-andi-i-“perputhen”-refuzon-te-vazhdoj-pjesmarrjen-ne-program,-ja-cka-thote-tea

Në emisionin e sotëm, moderatorja Bora Zemani zbuloi se ai nuk dëshiron të jetë më pjesë e programit, shkruan lajmi.net.

Sipas asaj se çka tregoi moderatorja, Andi ka marrë këtë vendim si pasojë e një hatër mbetjeje me produksionin.

Lidhur me këtë situatë, u pyet edhe Tea teksa tha se ka biseduar me Andin në Whatsupp dhe ka bërë të  ditur se ai ka një hatër mbetje me produksionin, detajet tjera i zbulon ai vetë përfundoi Tea./Lajmi.net/

Lexo të tjera