Uncategorized

E pyesin kur do martohesh, moderatorja shqiptare ia mbyll gojën ndjekësit

0

Moderatorja Fjoralba Ponari është ndër emrat më të komentuar të ekranit shqiptare, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Ponari i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve, të cilët ishin kureshtar të dinin shumëçka rreth saj dhe ajo iu përgjigj pa hezitim pyetjeve të tyre.

Një prej komentuesve i shkroi “Kur do martohesh moj FJORALBA”, kurse ajo ia ktheu “Pse po me mban mbi shpine ti, apo me te ngrene e te pire qe qenke merzitur? Ka halle me te medhaja se martesa jeta!”.

Kujtojmë se Fjoralba Ponari këto ditë ka deklaruar se është duke punuar në disa projekte, madje ka paralajmëruar se do të jetë pjesë e një projekti të Netflix. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari)

Lexo të tjera