Bota

E rrotulloi fëmijën e saj pasi ishte e dehur

0
e-rrotulloi-femijen-e-saj-pasi-ishte-e-dehur

Gruaja, e cila u identifikua si Olga Zorikova, u regjistrua nga adoleshentët në parkun e patinave në Yefremov në Tula, Rusi, transmeton lajmi.net.

38-vjeçarja e rrotulloi karrocën dy herë dhe në përpjekjen e dytë vajza gjashtë muajshe që qante, doli jashtë.

She reaches the edge of a ramp before the wheels of the buggy appear to get wedged which sends the pram toppling forward but she manages to turn sideways at the last minute to avoid putting all of her weight on top of her baby

Policia që atëherë ka filluar një hetim mizorie mbi incidentin dhe autoritetet lokale të kujdesit shoqëror kanë ndërhyrë për të mbrojtur fëmijën, sipas raporteve.

Në video, gruaja mund të shihet e veshur me një minifund të gjelbër dhe një xhaketë lëkure ndërsa garon nëpër park.

She picks up the little girl, who has started crying, but just seconds later she tries to run up the ramp with the baby in the pram once again

Policia ruse ndërhyri pasi video u publikua në mediat sociale. Gruaja më herët ishte ‘privuar nga e drejta për të rritur dy fëmijët e saj të mëdhenj’, djem binjakë, mes frikës për sigurinë e tyre, sipas raporteve. /Lajmi.net/

This time the pram falls backward and the baby somersaults out as her mother slips to the ground

Lexo të tjera