Fun

E tmerrshme: Një hipopotam e zvarrit një fëmijë për vdekje në liqen

0
e-tmerrshme:-nje-hipopotam-e-zvarrit-nje-femije-per-vdekje-ne-liqen

Hipopotami ishte kapur nga kamerat duke e zvarritur një fëmijë për vdekje në liqenin Viktoria dhe pjesa tjetër e njerëzve duke bërtitur dhe hedhur gurë që ta largojnë atë nga fëmija, transmeton lajmi.net.

A hippopotamus was caught on camera dragging a child to his death in Lake VictoriaFootage shows the child submerged in the murky water as residents helplessly cried out

Djali i vogël ishte duke luajtur deri sa të rriturit lanin rrobat afër liqenit në Mbita, Kenya. Kafsha më pas e liron djalin e vogël por që ai ka vdekur nga lëndimet e marra prej hipopotamit.

Hipopotami largohet nga gurët që personat tjerë po i hidhnin, por që tashmë ishte vonë për vogëlushin. Pas largimit të kafshës, trupi i fëmijës është marrë nga liqeni. /Lajmi.net/

Lexo të tjera