Uncategorized

Edhe Leonora e ‘zhytur’ në luks, kaq kushton kjo triko e saj

0

Leonora Jakupi krahas muzikës që bën, komentohet shumë edhe për paraqitjet publike, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja njihet për stilin unik, ndërsa për secilën paraqitje të saj ajo shpenzon goxha shumë me veshmbathje të brendeve të njohura.

Së fundi, ajo publikoi fotografi, në të cilat u shfaq e veshur me një triko bardhë e zi të brendit të njohur “Balmain”.

Sipas “What.they.wearin”, kjo triko e këngëtares kushtoi hiç më pak se 1.490 euro.

Kujtojmë se artistja ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore dhe nuk ka paralajmëruar ende diçka të re në atë drejtim. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Lexo të tjera