Rozë

Elena i bën urimin special motrës së saj Ritës me rastin e ditëlindjes së 30-të

0
elena-i-ben-urimin-special-motres-se-saj-rites-me-rastin-e-ditelindjes-se-30-te

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka ditëlindjen dhe ka mbushur 30-vite jetë. Me rastin e kësaj dite të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e sigurisht as dhuratat.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elena Ora 🧚🏼‍♀️ (@elenaora)

Në mesin e urimeve të shumta edhe motra e saj Elena zgjodhi që ta uroj Ritën publikisht duke zgjedhur fjalët më të mira.

“Gëzuar ditëlindjen e 30-të shpirt i vogël, më i mirë, më i ëmbël, e talentuar, e bukur. Jam shumë krenare me ty, je një person i bukur,  shumë i fortë. Këtu kemi edhe 30 vite të tjera me argëtim dhe kujtime”, u shpreh Elena Ora pranë postimit./Lajmi.net/

Lexo të tjera