Rozë

Elgit Doda ndan fotografinë e ëmbël duke e ushqyer Kridin

0
elgit-doda-ndan-fotografine-e-embel-duke-e-ushqyer-kridin

Elgiti dhe Klea janë një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar, shkruan lajmi.net.

Çifti u bënë prindër në vitin 2020 me një djalë të cilin e quajtën Krid. Ndonëse djali është ende shumë i vogël, ai po ka filluar tashmë ta gjejë veten në muzikë.

Elgiti është ai që na ka kënaqur të gjithëve me imazhin e fundit të cilën e publikoi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GITI (@elgitdoda)

Në foton e postuar nga këngëtari, shihet Kridi duke u ushqyer nga Elgiti, teksa shijojnë praninë e njëri tjetrit./Lajmi.net/

Lexo të tjera