Rozë

‘Elif’ publikon foton me vajzat e saj binjake: Dashuri e pastër…

0

Aktorja turke Tuba Buyukustun është padyshim një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar dhe që u bë shumë e njohur me rolin e “Elifit” në serialin “Diamante dhe dashuri”

Tuba ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të dy vajzave të saj.“Kjo është dashuri e pastër. Kur tre zemra rrahin bashkë”, shkruan krahas fotos aktorja.

Ajo ka qënë e martuar me aktorin Onur Saylak, dhe kanë dy vajza binjake së bashku.

 

Kosova Sot Online)

Lexo të tjera