Sport

Eliminohet Flaka Hoxha

0
eliminohet-flaka-hoxha

21 vjeçarja u mposht nga polakja Julia Kowalczyk, në rrethin e dytë, në kategorinë deri në 57 kilogramë.

Flaka Hoxha në raundin e parë mposhti Mariia Skoran.

Tani në garë për medalje nga Kosova kanë mbetur Distria Krasniqi dhe Loriana Kuka./Lajmi.net/

Lexo të tjera