Rozë

Elita Rudi publikon disa nga momentet romantike me Gjikon gjatë lidhjes së tyre e deri te martesa

0
elita-rudi-publikon-disa-nga-momentet-romantike-me-gjikon-gjate-lidhjes-se-tyre-e-deri-te-martesa

Elita Rudi përmes platformës Tik Tok ka ndarë disa fotografi dhe video të bukura me reperin Gjiko, shkruan lajmi.net.

Disa prej tyre që ajo i ka zgjedhur shihen qysh se nga fillimi i lidhjes së tyre e deri te martesa. Një moment tejet të bukur mund ta shohim kur Gjiko i propozon për fejesë moderatores.

Ndryshe, Gjiko dhe Elita janë një nga çiftet më të komentuar në media rozë sa i përket raportit të tyre familjare pasi dyshja janë të pandashëm me njëri-tjetrin.

Theksojmë se, çifti janë bërë prindër të një vajza Borës, pas djalit Zërit./Lajmi.net/

Lexo të tjera