Uncategorized

Emily Ratajkowski hap arkivat, ndan imazhin nga fëmijëria

0

Emily shquhet si një prej modeleve më tërheqëse, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe të ndryshme çdo ditë për ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Së fundmi Emily ka shprehur se ajo do të donte që kur ishte ende e re njerëzit ta shtynin përpara më shumë duke mos i thënë thjesht se ka një trup të mirë.

Ajo sot ka vendosur të ndan me ndjekësit një kujtim nga koha kur ishte ende foshnje.

“Foshnja Emrata” shkruan ajo si mbishkrimin të postimit të bërë.

Modelja së fundmi ka bërë të ditur se ajo është shtatzënë dhe se nuk do e pyes fëmijën e saj për gjini deri kur ai apo ajo të mbush 18 vjeç./Lajmi.net/

Lexo të tjera