Bota

Enca Haxhia kujton kohën kur pozonte me bluzë të tejdukshme the pa reçipeta

0
enca-haxhia-kujton-kohen-kur-pozonte-me-bluze-te-tejdukshme-the-pa-recipeta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka vendosur që të kthehet në kohë dhe ta ndaj me ndjekësit edhe njëherë foton provokuese të cilën e kishte realizuar, shkruan lajmi.net.

Enca në Instagram publikon shpesh foto provokuese dhe në këtë shihet me bluzë të tejdukshme e pa reçipeta.

Këngëtarja është një ndër emrat më të komentuar lidhur me format e saj trupore, jetën private dhe sukseset që ka arritur në muzikë.

Enca Haxhia ndiqet nga një numër i madh i njerëzve të cilët i shkruajnë komente por edhe mesazhe private, aty ku edhe e komplimentojnë./Lajmi.net/

Lexo të tjera