Rozë

Enca: Kush e dëshiron këtë foto, do ua dërgoj

0
enca:-kush-e-deshiron-kete-foto,-do-ua-dergoj

Enca Haxhia ditë më parë ka pësuar një incident, por kjo gjë nuk e ndaloi të publikojë fotografi atraktive, shkruan lajmi.net.

Ani pse e theu këmbën dhe iu nënshtrua një operimi, këngëtarja ka vazhduar të postojë imazhe joshëse edhe me këmën e fashuar.

Në një prej imazheve, ajo shfaqet e ulur në një kolltuk, teksa kishte ngritur njërën këmbë sipër dhe dukej atraktive.

“Kush e dëshiron këtë foto? Do ua dërgoj”, ka shkruar ajo, teksa ndau atë foto me ndjekësit në Instagram.

Kënga e fundit nga Enca Haxhia mbetet “Break Down” në duet me Don Xhonin, kurse pritet që shumë shpejt të sjell projekte të reja. /Lajmi.net/

Lexo të tjera