Rozë

Enca nga Dubai thotë se nuk ka nevojë për të dashur teksa zbulon titullin e këngës së re

0
enca-nga-dubai-thote-se-nuk-ka-nevoje-per-te-dashur-teksa-zbulon-titullin-e-kenges-se-re

Enca nga atje po ndanë postime të shumta në rrjete sociale derisa zbuloi edhe befasinë për fansat, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje të publikuar në storien e saj në Instagra, artistja shqiptare tregoi se shumë shpejt do publikojë projektin e dytë për vitin 2021.

“Zemër”, mban titullin kënga që Enca e paralajmëroi për 2.3 milionë ndjekësit teksa në video shkroi edhe pak nga teksti i këngës.

“S’kom nevojë për boyfriend se i kom dy copë knej. Unë e kom një biond dhe një t’zi si ti s’ma thejn”, ka shkruar Enca në video./Lajmi.net/

 

Lexo të tjera