Rozë

Enca pyet ndjekësit nga Dubai nëse do të dëshironin që ajo të bënte një festë atje

0
enca-pyet-ndjekesit-nga-dubai-nese-do-te-deshironin-qe-ajo-te-bente-nje-feste-atje

Enca tashmë po shijon pushimin e saj në Dubai së bashku me shumë vipa tjerë shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Menjëherë pas lajmit për masat e reja antiCOVID-19, estrada shqiptare kanë vendosur të çlodhen në qytetin e bukur të Dubait.

Enca ka disa ditë që po shijon jetën luksoze të Dubait, teksa si duket ajo pati një ide të re së fundmi.

Këngëtarja ka postuar një Instastory ku tha se do të dëshironte të bënte një festë në jaht dhe ishte kurioze se sa nga ndjekësit e saj do të dëshironin të ishin të pranishëm.

“Nëso do të bëja një festë në jaht në Dubai, kush do të dëshironte të vinte?”, shkroi Enca./Lajmi.net/

Lexo të tjera