Lajme

Enxhi, asistentja që e bën Ministrinë e Tregtisë dhe infrastrukturës të ngrohtë edhe në dimër!

0

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale.

Pozat e saj provokative nuk është se mungojnë përkundër faktit se është zyrtare në dikasterin e cila udhëhiqet nga ministri Vesel Krasniqi.

Stublla, gëzon bukuri natyrale, andaj edhe nuk përton të shpërndajë imazhe herë pas here.

Ajo ka publikuar edhe disa foto kohëve të fundit.

Image

Image

Image

Image

Lexo të tjera