Rozë

Erjona Sulejmani, “e çmendur” pas Ronaldos: Nuk do rezistoja dot nëse…

0

Erjona Sulejmani vijon të jetë në qendër të vëmendjes së kronikave rozë. Modelja seksi, e cila ka deklaruar se vazhdon të mbetet “single”, ka rrëfyer edhe mashkullin, të cilit nuk mund t’i rezistonte.

erjonaa sulejmani

Deklarata e bukuroshes e dhënë kohë më parë është trajtuar gjerësisht në mediat serbe ditët e fundit. “Nuk do ta refuzoja ftesën nga Ronaldoja. Për mua, ai është futbollisti më tërheqës në botë. Nëse rastësisht do të më telefononte, nuk mund të rezistoja”, është shprehur modelja.

ronaldo5

Bukuroshja shpeshherë ka shkaktuar tërmet me deklaratat e saj, teksa vite më parë, pasi ishte ndarë nga ish-bashkëshorti Blerim Xhemaili, pati thënë: “Futbollistët nuk të kënaqin siç duhet në shtrat dhe nuk janë të interesuar për seks para ndeshjeve”.erjona sulejmani0Erjona Sulejmani2Erjona Sulejmani hoterjona sulejmani3Erjona Sulejmani

Erjona SulejmaniErjona4Erjona55

Lexo të tjera