Rozë

Ermal Fejzullahu me bashkëshorten kalojnë vikendin në Tiranë

0
ermal-fejzullahu-me-bashkeshorten-kalojne-vikendin-ne-tirane

Këngëtari i njohur shqitpar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë zgjedhur që këtë të diel ta kalojnë në Tiranë, shkruan lajmi.net.

Ishte Ariana ajo e cila me ndjekësit i ka ndarë disa fotografi.

Më pas Ermali në llogarinë e tij në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën shihet se po i shijon rrezet e lehta të diellit krah personit të zemrës.

Pranë postimit ai nuk ka shkruar asgjë vetëm e ka vendosur një zemër./Lajmi.net/

Lexo të tjera