Rozë

Ermira ndan pamjet e ëmbla të Gold AG dhe Guerilit

0
ermira-ndan-pamjet-e-embla-te-gold-ag-dhe-guerilit

Ermira Shkodra Agushi është tashmë një emër i njohur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur shqiptar, Gold AG, të cilët së fundmi u bënë prindër për herë të parë.

Ermira zgjodhi që në llogarinë zyrtare të Instagramit të publikonte një foto në të cilën shihet Gold AG duke mbajtur Guerilin me krahë teksa ishin të shtrirë së bashku./Lajmi.net/

Lexo të tjera