Rozë

Është rikthyer me Mozzik? Loredana ka diçka për të thënë

0

Prej disa ditësh në media qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana janë rikthyer me njëri-tjetrin. Dyshimet lindën pasi dy reperët ndiqen në rrjetin social “TikTok” dhe se janë takuar në një qendër tregtare në Gjermani.

Madje u shfaqen të veshur me rrobat e njëri-tjetrit, ku u duk sikur po dërgonin mesazhe të koduara e të tjera detaje të vogla si këto.

Mozzik nuk e la me kaq, pasi dyshimet i shtoi akoma më shumë dyshimet në emisionin “Shiko Kush Luan, ku pyetjes a është në një lidhje iu përgjigj: “Nuk e di as unë dhe nuk keni për ta ditur as ju”.

Gjithashtu reperi iu përgjigj me heshtje pyetjes nëse do të rikthehet me Loredanën, kur më herët ishte i bindur që s’do të kishte më kurrë rikthim.

Ndërsa së fundmi, Loredana i ka vënë vulën së fundmi me reagimin e saj në videon e çiftit në qendrën tregtare në Gjermani.

Reperja ka komentuar një zemër të kuqe në postim, duke befasuar të gjithë ndjekësit e saj dhe duke lënë të kuptohet se gjithçka tashmë është në rregull.

 

 

Lexo të tjera