Lajme

Familja po mendon të bëjë muze me gjërat e Adem Mikullovcit

0

Artisti i madh i teatrit, Adem Mikullovci, la pas vetes edhe shumë projekte të parealizuara.


Megjithatë, përveç aktrimit e regjisë, ai qe i mirë edhe në degë tjera të artit, njofton Klan Kosova.

Ndaj dhe familja e tij, po e mendon të bëjë muze me gjërat e Adem Mikullovcit.

Lexo të tjera