Rozë

Fansat e rrethojnë Mevlanin, Lediana e krahason me Malumën

0
fansat-e-rrethojne-mevlanin,-lediana-e-krahason-me-malumen

Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba, nga pjesëmarrja në emision arriti t’i hapë dyert e famës dhe i ndihmoi edhe në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar disa projekte muzikore, të cilat janë mirëpritur nga publiku, ndërsa po e vazhdon punë edhe për disa këngë të reja.

Së fundi, derisa po gjendej në qytet, një numër i madh fansash ishin mbledhur për ta shikuar nga afër atë, duke u bërë kështu turmë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mevlan Shaba (@mevlanshabaa)

Bashkë me të duket se ishte Lediana, e cila publikoi pamjet në rrjete sociale dhe me shaka e krahasoi Mevlanin me Malumën. /Lajmi.net/

Lexo të tjera