Rozë

Fejohet Rita Ora?

0
fejohet-rita-ora?

Ylli i muzikës pop Rita Ora ka ngjallur spekulime se është e fejuar me producentin e muzikës Romain Gavras shkruan Mirror.

Në fotografitë që u shkrepën gjatë fundjavës, Rita nuk mori mundin për të mbuluar gishtin e unazës, ajo ishte e zbukuruar me gurë me ngjyrë dhe diamante përreth, transmeton lajmi.net.

Burimet zbuluan se “Ajo dukej me humor kur doli nga restoranti dhe më pas futi dorën në xhep.”

Pavarësisht nga spekulimet, një burim ka këmbëngulur për gazetën se unaza ishte vetëm një stoli antike dhe se Rita nuk është e fejuar./Lajmi.net/

Lexo të tjera