Rozë

Femra më seksi si një kukull e vërtetë, ja si pozon

0

Femra më seksi si një kukull e vërtetë, ja si pozon

Daphne Joy, apo ylli i rrjetit social Instagram çdo ditë e më tepër zbukurohet. Ajo thjeshtë ka nevojë për pak  rregullim të flokëve apo grim dhe duet si një kukull e vërtetë.

Kësisoj duket edhe këtë herë, e veshur shumë hapur madje duke ekspozuar shumë edhe gjoksin dhe këmbët.

Sigurisht Dpahne ka punuar shumë për këto linja trupore, duke mos u larguar thuajse asnjëherë nga palestra./KI

Image

Lexo të tjera