Lajme

Festë në Klinikën Infektive: Kolegët e befasojnë infermierin për ditëlindje

0
feste-ne-kliniken-infektive:-koleget-e-befasojne-infermierin-per-ditelindje

Kolegët e Havollit e kanë befasuar atë në vendin e punës, teksa tha se kjo ka qenë një ditë shumë emocionuese për të.

“Vërtet më keni emocionuar. Pavarësisht punëve të shumta që jemi duke i bërë që nga 13 Marsi e këndej në luftë me covid 19-të e në shërbim të qytetarëve , ju sot më bëtë të ndihem jashtëzakonisht mirë.”, ka thënë ai përmes një postimi në Facebook.

Shkrimi i plotë:

Edhe ditëlindja sot më zëni në punë e në angazhime në Klinikën Infektive,por,
nuk kam fjalë as nuk kam si ti falenderoj gjithë kolëget për këtë befasi dhe urim special dhe shumë domethënês për mua nga gjithë kolëgët shumë të respektuar e të nderuar në kujdestarin e sotit ditë vikendi, dite e dielle!

Vërtet më keni emocionuar.

Pavarsishtë punëve të shumëta që jemi duke i bërë që nga 13 Marsi e kêndej në luftë me covid 19-të e në shërbim të qytetarëve , ju sot më bënët të ndihem jashtëzakonisht mirë.

Jam i nderuar dhe me fatë që jam në mesin e kêsaj shoqërije kaq të kujdesëshëm e zemër gjërë.Nga zemra ju uroj çdo të mirë në jetë ju dhe gjithë familjeve të juaja.

Lexo të tjera