Rozë

Fifi dhe Ermali zbulojnë detaje rreth duetit

0
fifi-dhe-ermali-zbulojne-detaje-rreth-duetit

Ermal Fejzullahu dhe Filloreta Raçi-Fifi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e dyshes titullohet “Përjetësi”, ndërsa do të vjen e shoqëruar edhe me videoklip, teksa artistët publikuan fotografi nga prapaskenat e klipit.

Përmes një postimi të fundit, Ermali njoftoi fansat se kënga “Përjetësi” në bashkëpunim me Fifin do të publikohet më 9 tetor.

View this post on Instagram

09.10.20 #përjetësi @fifi.official.fr

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Kujtojmë se Ermal Fejzullahu gjatë këtyre muajve ka shijuar udhëtimet në destinacione të ndryshme dhe nuk ka qenë shumë aktiv në muzikë.

Në anën tjetër, Fifi solli dy duete, njërin me Young Zerkën dhe të fundit me Bllekin, këngë që titullohet “Mbidozë”. /Lajmi.net/

Lexo të tjera